Black Friday

Już tylko kilka dni dzieli nas od zakupowego szału. Black Friday – czyli czarny piątek – święto zaimportowane do nas ze Stanów Zjednoczonych. U amerykanów jest ono najbardziej dochodowym dniem w roku. Oczywiście nie tylko sklepy mają powody do radości, bowiem najkorzystniej na tym dniu wychodzimy my – klienci.

Gdzie szukać najlepszych okazji

Promocje czekać będą na nas w większości sklepów, ale odwiedzanie każdej strony osobno może być bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi serwis Ceneo.pl. To na tej stronie możemy szybko znaleźć najlepsze wyprzedaże. Serwis przygotował dla nas specjalną stronę, na której zobaczymy najciekawsze promocje z ogromnej ilości ofert przygotowanych przez sklepy internetowe. Wyprzedaże zaczną pojawiać się 24 listopada, jednak już teraz serwis podpowiada nam jak się na ten dzień przygotować.

Link do strony promocji: Black Friday na Ceneo.pl

Wiem co chcę kupić

Jeśli już mamy wypatrzone produkty, które chcemy zakupić to warto założyć konto w serwisie Ceneo i skorzystać z dwóch ciekawych opcji. Pierwszą z nich jest dodanie produktu do ulubionych poprzez kliknięcie ikonki serduszka przy produkcie. Dzięki temu sprawnie możemy sprawdzić na jednej stronie ceny tylko tych produktów, które nas interesują. Drugą opcją jest ustawienie alertu cenowego. Przy interesującym nas produkcie klikamy przycisk „ustaw alert cenowy” wpisujemy cenę jaka byłaby dla nas odpowiednia i jeśli tylko pojawi się promocja na ten produkt z taką lub niższą ceną, otrzymamy powiadomienie na naszego maila.

Black Friday Ceneo

Black Friday Ceneo

Szukam inspiracji

Jeśli szukamy pomysłu na prezent dla kogoś lub nie jesteśmy jeszcze na nic zdecydowani, to warto będzie zaglądać na stronę promocji: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/black-friday/. To tam będą wyświetlane najlepsze okazje, którymi warto się zainteresować.

Zanim kupisz

Zanim jednak coś kupisz, sprawdź opinie o sklepie. Na serwisie Ceneo przy każdej ofercie znajdziemy logo sprzedawcy oraz ocenę sklepu oraz opinie. Przy komentarzach oznaczonych ikoną „Zaufane Opinie” mamy pewność, że osoba oceniająca sklep dokonała w nim zakupu. Takie opinie są bardziej wiarygodne.

Black Friday na Ceneo rusza 24 listopada. Życzymy Wam udanych łowów. 😉