Jesteśmy młodym, wykwalifikowanym zespołem z dużym doświadczeniem, który specjalizuje się w szeroko pojętej branży informatyczno-elektronicznej.

Naszą przygodę z komputerami i elektroniką zaczęliśmy już w latach wczesnej młodości, niezłomnie dążąc do doskonałości, zdobywając wiedzę i umiejętności, dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni sprostać potrzebom naszych klientów.

Posiadamy ponad dziesięć lat doświadczenia w branży IT oraz diagnostyce i serwisowaniu urządzeń elektronicznych. Dzięki szeroko rozbudowanej sieci społecznej jaką jest YouTube czy facebook, postaramy się przybliżyć Państwu zagadnienia z naszej dziedziny, dzieląc się dotychczas zdobytą wiedzą.

Pisząc blogi, tworząc recenzje oraz krótkie filmy, w dziale aktualności na bieżąco będziemy prezentować nowości techniczne z branży IT, oprogramowania, jak również ze świata gier.

Marcin Korzeniowski - Compunit

Marcin Korzeniowski

Mam na imię Marcin i mam 31 lat. Komputerami pasjonuję się od dzieciństwa. Dorastałem przy ZX Spectrum, Atari i Amidze. Od ponad 10 lat zajmuję się tym zawodowo, mając do czynienia zarówno ze sprzętem jak i programowaniem.

Jakub Wytrykowski - Compunit

Jakub Wytrykowski

Pamiętam czasy kiedy PC-ty miały pojemność dyskową kilku kB, były dwa razy większe ode mnie, a programy wgrywało się z taśm magnetycznych… na szczęście minęły. 😉 Komputerami, elektroniką i naprawianiem wszystkiego co się da, pasjonuję się odkąd sięgam pamięcią. Z wiekiem zabawę i hobby zamieniłem na pracę z pasją dzięki czemu, to co robię przynosi mi ogrom satysfakcji.

Adrian Laskowski - Compunit

Adrian Laskowski

Od ponad ćwierćwiecza granie jest moją pasją. Należę do graczy nastawionych na współpracę w dążeniu do wspólnego celu, nie przepadam za grami wymuszającymi rywalizację. Moje faworyzowane gatunki gier to Survival, RTS i RPG.

Skontaktuj się z nami

kontakt@compunit.pl