Przed Wami kolejna recenzja produktu spod znaku firmy Gembird, tym razem są to słuchawki z mikrofonem MHS-402.

Dane techniczne:

  • średnica głośnika: 40 mm
  • długość przewodu: 1,8 m
  • wtyk: 2x 3,5 mm
  • zakres częstotliwości: 20 Hz-20 kHz
  • czułość: 105 dB± 3 dB przy 1 kHz
  • mikrofon: elektretowy, wielokierunkowy

Słuchawki są bardzo lekkie, nie naciskają na ucho, dzięki czemu można długo z nich korzystać bez odczuwalnego bólu. Czarno-czerwony design prezentuje się bardzo dobrze, jedynie konstrukcja sprawia wrażenie mało wytrzymałej, ale wypada bardzo dobrze w stosunku do ceny. Słuchawki posiadają regulację ułatwiającą wygodne dopasowanie do głowy.

Duże 40 mm głośniki dają nam dość dobrej jakości dźwięk. Na przewodzie mamy umieszczoną regulację głośności. Potencjometr nie działa zbyt lekko, dzięki czemu nie musimy się martwić o przypadkowe zmiany głośności przy ocieraniu regulacji o nasze ubranie.

Słuchawki wyposażone zostały w obrotowy mikrofon na pałąku. Jakość nagrywania jest dobra, a samo obracanie mikrofonu działa skokowo, wydając przy tym charakterystyczne miłe dla ucha cykanie.

Podsumowanie:

Gembird MHS-402 to bardzo wygodne,tanie słuchawki (~20 zł), z dobrym mikrofonem, które dostarczają nam dość dobrej jakości dźwięk. Osobiście przyznam, iż w takiej cenie nie spotkałem się ze sprzętem takiej jakości jak w tym modelu.

Cena w momencie publikacji: 22,14 zł

Link do produktu: Gembird MHS-402 na Yalu.pl

IMG_8843

Gembird MHS-402

IMG_8847

IMG_8853

IMG_8855